Özbekçe zor mu

kumarhane kralı


Savaş Turan Zor bulup kolay kaybederiz gibi bir şey. Suat Narin Navroʻz muborak! özbek türkçesi mi, farsçayı özbek türkçesi diye kıkıştırıyorsunuz. Çoğu zaman Türkçe ve Özbek dilleri veya diğer diller arasındaki. video about differences of those languages with my brother Abdullah. Music video by Berkay Altunyay performing Zor Mu ( C) Sony Music Entertainment Türkiye Tic. Spotify' da dinlemek için: spotify. Özbekçe/ Ders 1. Dil; İzle · Düzenle. 2 Gramer ve Vokabüler Açıklamaları. 1 Diyalog 1 için.

 • O zbekiston bayrog i video skachat

 • Qasoskorlar 3 uzbek tilida kino to liq skachat

 • Ujas kino 2019 uzbek tilida skachat

 • Hind kino pinhona uzbek tilida

 • Tor 1 o zbek tilida kino


 • Video:Özbekçe

  Özbekçe


  Özbekçe ve Türkçe karşılaştırma yaparak dilimizin özünde bir olduğu. Özbekçe öğrenmenin en kolay yolu! Dünyanın önde gelen dil öğrenme yazılımı öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor. Özbekçe dil öğrenme yazılımı ( CDrom). Özbekçe, tipolojik açıdan diğer Türk dillerinden farklı özelliklere sahiptir. Ünlü uyumunun olmaması ve bünyesinde Karluk, Kıpçak ve Oğuz lehçelerini barındıran. özbekistan' da 12 milyon ve afganistan' da 1 milyon konusucusu olan, altay dil ailesi üyesi, önceleri arap alfabesiyle yazilirken 1927' de latin ve 1940' da da kril. Özbekçe Türkçe Sözlük Türkiye üniversitelerinde Özbekçeye itibar verilmesi ve öğrencilere Özbekçenin öğretilmesi bizleri sevindirmektedir. Araştırmacıların uzun uğraşları neticesinde Özbekçe sözlük vücuda getirilmiştir. Beklenilenin ötesinde ve övgüye layık bir çalışma. Bu sözlük, öğrenciler ve Özbekçe öğrenmek isteyenler için önemli bir kaynak olarak.

  Türkçe Özbekçe çeviri dosyanızı tek bir adımda web sitesinde yükleyebilir, gerisini uzman Çevirimvar ekibine bırakabilirsiniz. Hızlı Çeviri Akademik, hukuki, tıbbi ve daha birçok alanda Çevirimvar Türkçe Özbekçe çeviri metinlerinizi güvenilir ve kaliteli bir şekilde çevirir, her sektör alanında teknik terimlere hâkimdir. zŭr ( zor) : ( Fa. ) güzel, şahane ( qiyin ‚ zor, güç‛ ). Türkçede Halk Ağzında Yaşamakta Olan Eşsesli Sözcükler belamoq ( belemek) : kundaklamak ( bebek), bulamak; TS.  ]