Özbek kelimesinin türkçe anlamı

kumarhane kralı


özbek kelimesinin anlamı · Özbekistan Cumhuriyeti nde yaşayan Türk soyundan bir halk ve bu halktan olan kimse. · Özbeklere özgü olan, Özbeklerle ilgili olan. Özbek isminin kökeni: Türkçe. Özbek isimli kişi sayısı: Bilinmiyor. Özbek ismi kuranda geçiyor mu: geçmiyor. Özbek ismindeki harf sayısı: 5. Özbek isminin rengi: Pembe/ Mavi. Özbek isminin nitelikeri: Uykucu, Uyumsuz, Sevimli, Çalışkan, Hayalperest. Özbek isminin anlamı: 1. Güçlü, cesur, korkusuz kimse. e: kelime sözlük anlam. Özbekistan Cumhuriyeti' nde yaşayan Türk soyundan bir halk ve bu halktan olan kimse. Etimoloji, Eş ve Zıt anlamlar, kelime okunuşları ve günün kelimesi.

 • Antiqa poyga 3 uzbek tilida

 • Qasoskorlar 3 uzbek tilida kino to liq skachat

 • Ujas kino 2019 uzbek tilida skachat

 • Hind kino pinhona uzbek tilida

 • Tor 1 o zbek tilida kino


 • Video:Türkçe kelimesinin anlamı

  Türkçe anlamı kelimesinin


  Özbek isminin anlamı, Özbek ne demek: Erkek ismi olarak; Güçlü, cesur, korkusuz kimse. özbek isminin kullanım sıklığı: Türkiyede her 201. 483 kişiden birinin ismi özbek. özbek isminin harf sayısı: 5. Türkiyede En Çok Kullanılan İsimler İçin Tıklayın özbek İsminin Resmi. özbek ismi bir resim olsaydı nasıl görünürdü? Bu eğlenceli fikir Türkiye’ de sadece ismininanlaminedirx. com olarak bizde! Turkish and Uzbek Homonymic Word Comparison. Eşsesli sözcükler bakımından Özbekçe bir sözcüğün Türkçe karşılığı ba-. Türk Dil Kurumu' na ( TDK) göre çeşitli anlamları olan Özbek kelimesi, Türkçe' de tek başına ya da farklı cümleler ile beraber kullanılabilir. Özbek isminin anlamı, beş farklı şekilde tanımlanmıştır. 1 Doğru Davranan, Doğruluk Gösteren, Dürüst, Allah’ In Emirlerini Noksansız Tatbik Eden Demektir. 2 Yiğit, Cesur, Özü Güçlü.

  - Erkek Ve Kadın Adı Olarak Kullanılır. 4 TDK Güçlü, cesur, korkusuz kimse. 5 TDK Orta Asya’ da yaşayan bir Türk boyu. Dec 23, · Özbek isminin kökeni: Türkçe. Özbek isminin cinsiyeti: Üniseks ( Kız/ Erkek) İsmin renk sembolü: Pembe/ Mavi. Türkiye’ deki kişi sayısı : Bilinmiyor. Türkiye’ de kullanım oranı : Bilinmiyor. İsimdeki harf sayısı: 5. Akademik Özbekçe - Türkçe Çeviri Özbekçe Kelimelerin Türkçe Anlamları. Özbekçe Yazılışı ve Türkçe Okunuşu Özbekçe Cümleyi, Türkçe Diline Çevir. Özbekçe Metinleri, Türkçe Olarak Çevir Özbekçe Dilini Türkçe Diline Çeviren Şey.

  Metninizin uzunluğu 10 000 karakteri aşmamalıdır. Benzeyen sözcükler. Güncel Türkçe Sözlük. Özbek, - k' i anlamı öz. ( özbeği) Özbekistan Cumhuriyeti' nde yaşayan Türk soyundan bir halk ve bu halktan olan kimse. Bu sayfada ingilizce Uzbek türkçesi nedir Uzbek ne demek Uzbek ile ilgili. bilgiler ingilizcesi Uzbek anlamı tanımı türkçe sözlük anlamı veya kelime. açılımı Özbek hakkında bilgiler resimleri Özbek sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz.

  ]