Özbekistan hes kodu alma

kumarhane kralı


Oturum izni olanlar ve olmayanlar için HES kodu nasıl alınır anlatacağız. Bu yöntemle Türkiye' de bulunan Türkmen, Özbek, Suriyeli, Afgan ve diğer uyruklular HES. HES yani Hayat Eve Sığar kodu, otobüs veya uçak ileyurt içinde seyahat edecek olan tüm yolcuların almasının zorunlu olduğu bir kısa koddur. Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan uygulama ile seyahat edecek yolcuların otobüs ve/ veya uçağa binmeden önce mutlaka HES kodu almış olmaları gerekiyor. HES kodu sayesinde seyahat eden kişilerin nereden. Seyahatiniz için uçak veya otobüs bileti almadan önce mutlaka yukarı anlattığım yöntemlerden birini kullanarak HES kodunuzu almalısınız. Kodu aldıktan sonra bilet satın alma işlemlerini HES kodunuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Firmaların internet siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden bilet alırken HES kodu girebileceğiniz alanlar olacak, o ala. HES ( Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid- 19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden. HES kodunuz olsa bile belli durumlarda yolculuğunuz onaylanmayabilir. Yolculuğunuzun onaylanmaması için olası sebepleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz: 1. COVID- 19 testiniz pozitif çıktı veya başka nedenlerden ötürü karantina sürecinde olabilirsiniz. HES kodunuzun süresi dolmuştur veya tarih hatası vardır.

 • Hrithik roshan filmlari uzbek tilida

 • Ujas kino 2019 uzbek tilida skachat

 • Özbek köyü keşkek evi

 • Tor 1 o zbek tilida kino

 • Hobbit 1 o zbek tilida tas ix


 • Video:Özbekistan kodu alma

  Alma kodu özbekistan


  ÖNERİLEN HİZMETLER HES Kodu Üretme ve Listeleme Toplu HES Kodu Sorgulama. Henüz kimliğinizi doğrulamadınız. Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir. e- Devlet Şifresi. Yabancılar HES kodunu almak için, pasaport numarasını kullanmalıdır. Pasaport numarası, HES, doğum yılı ve soy ismi yazarak ' e mesaj. See full list on cokokuyancokgezen. HES ( Hayat Eve Sığar) Kodu alma yöntemleri temelde ikiye ayrılmıştır. Bunlarda bir tanesi Yabancı Kimlik Numarası Kullanılarak HES Kodu Alma. HES kodu alma işlemi nasıl yapılır diye bakacak olursak. Kodu almanın üç yöntemi var.

  Birincisi Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, ikincisi ise SMS yoluyla, üçüncüsü ise e- devlet üzerinden. Hepsini detaylı olarak anlatacağım. Pasaport İle HES Kodu Nasıl Alınır, Yabancılara HES Kodu Nasıl Alınır, Azerbaycan Vatandaşı HES Kodu Alma, İstanbul kart HES Kodu. İkamet izni olan yabancılara HES kodu alma Göç idaresinde randevusu olan ya da herhangi bir bilgi almak için Göç idaresine gitmek isteyen yabancı ülke vatandaşları Sağlık bakanlığı ve iç işleri bakanlığını almış olduğu yeni kanun hükmünde HES kodu almadan herhangi bir şekilde Göç idaresi müdürlüklerine giriş yapmayacaklardır. Hes kodu ile göç idaresine. Jan 19, · Peki Pasaport İle HES Kodu Nasıl Alınır? HES kodu üç yöntem ile alınabilir, Mavi Kartlı veya TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi ( gün sayısı olarak) yazarak ve ’ e SMS göndererek, T. YabancılaraHesKodu nasil alınır # Yabancı uyruklu kişiler için # HES # kodu nasıl alınır? 2- HES yazın ve aralarda boşluk bırakarak sırasıyla; Uyruk kodu örneğin. Apr 15, · Yurtdışından HES Kodu Alma: Adım Adım Anlatım Yukarıda da Sağlık Bakanlığı’ nın bu konudaki sitesini paylaşmıştık. Bu siteye girdikten sonra unutmamanız gereken nokta bu formu Türkiye ziyaretinize son 72 saat kala doldurmanız gerekiyor.

  Milliyeti ( IRN), pasaport numarası, doğum tarihi ( Yıl olarak) soy ismi ve son olarak gün sayısını yazarak yabancılar için HES kodu alabilirsiniz. Yabancılar HES Kodu Nasıl Alınır? Hes kodu almak için 99 ile başlayan yabancı kimlik numaranız varsa, telefonunuzun mesaj kısmına HES yazıp.

  ]